ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 20 Ağustos 2013 Salı 09:39

İl Jandarma Komutanı Gürcan, Ankara'ya veda etti

İl Jandarma Komutanı Gürcan, Ankaraya veda etti


Ankara İl Jandarma Komutanlığından Jandarma Genel Komutanlığı Terörle Mücadele Daire Başkanlığı görevine atanan Kurmay Kıdemli Albay Ali Osman Gürcan ile Özbekistan Taşkent Ataşeliği'nden yerine atanan Kurmay Albay Cengiz Tarım, Ankara Valisi Alâaddin Yüksel’i ziyaret etti.

        Vali Yüksel, ziyarette yaptığı konuşmada, tarihi şan, şeref ve kahramanlıklarla dolu Jandarma Teşkilatı'nın insan merkezli, çağdaş yönetim ve görev anlayışı ile; saygın, güvenilir ve mükemmel hizmet üreten örnek kolluk kuvveti olduğunu söyledi.

        Yüksel, "Bu bağlamda bugüne kadar gayretli ve sorumlu hizmet anlayışı içerisinde görev yapan Kurmay Kıdemli Albay Ali Osman Gürcan’a teşekkür ediyor, yeni görevinde başarılar diliyorum. Görevi devralan Kurmay Albay Cengiz Tarım’ın da üstün hizmet ve sorumluluk anlayışı içerisinde başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine inanıyorum. Huzur ve güvenliği sağlanmış Ankara hepimizin hedefidir." dedi.

        Ziyaretin sonunda Vali Yüksel, Jandarma Genel Komutanlığı Terörle Mücadele Daire Başkanlığı görevine atanan Kurmay Kıdemli Albay Ali Osman Gürcan’a Ankara’da yaptığı başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Yüksel, "Başarılarınız, alacağınız tüm görevlerde daim olsun." temennisini iletti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER