ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Eylül 2013 Perşembe 00:44

İki kız kardeşin ölümü kameralara yansıdı

İki kız kardeşin ölümü kameralara yansıdı


Sakarya'nın Söğütlü İlçesi'nde bir benzin istasyonunun önündeki durakta otobüs beklerken bir kamyonetin hızla yoldan çıkarak çarpması sonucu Tuğba Küçük ilhan (25) ile kardeşi Zeynep Küçük (23) hayatını kaybederken anneleri Havva Küçük ise ağır yaralandı. Kaza anı kameralar tarafından saniye saniye görüntülendi. Tuğba Küçük İlhan’ın iki aylık evli olduğu öğrenildi. Kazadan sonra Yavuz ilhan ise eşinin cenazesi başında gözyaşı döktü, kazanın oluş şekline isyan etti.

Kamera kayıtlarına göre damat Yavuz İlhan, kayınvalidesi Havva küçük, 2 aylık evli olduğu eşi Tuğba ve baldızı Zeynep ile birlikte bir otomobille benzin istasyonu önündeki durağa geliyor. Anne ve kızları aracın bagajından bavulları aldıktan kısa bir süre sonra duble yoldan hızla seyreden 54 D 3578 plakalı kamyonetin sürücüsü direksiyon hakimiyetini kaybediyor. Önce istasyonun girişindeki çiçeklerin bulunduğu kaldırım taşına çarpan kamyonet buradan hızla savrularak istasyonun içinde otomobilin arkasında bulunan iki kız kardeş ve anneye çarpıyor. Çarpmanın etkisiyle anne savrulurken iki kız kardeş ise aracın altında kalıyor. Damat Yavuz ilhan ise kazadan saniyeler önce otomobilin yanından uzaklaşmasıyla kazadan yara almadan kurtuluyor.

2 AYLIK EVLİYDİK DEYİP EŞİNİN CENAZESİ BAŞINDA GÖZYAŞI DÖKTÜ

Yavuz İlhan, kazadan sonra 2 ay önce evlendiği eşi Tuğba Küçük İlhan’ın cenazesi başında gözyaşı dökmüş ve tepkisini şöyle dile getirmişti: "Buraya nasıl geldin çarptın abi ya, nasıl geldin. İçtin mi, sarhoş musun? Buradan üzerimize nasıl geldin ya. Bu kadar ucuz mu, bu kadar basit mi abi ya? Üç tane can gidiyor şu an ya. Ben daha yeni evlendim. Yeni düğün yaptım, 2 ay olmadı ya. Araba nasıl geliyor, çıkıyor insanların üzerine ya. Biz otobüsle eşimle İstanbul'a gitmek için bekliyorduk kayınvalidemle, baldızım, annem burada bekliyorduk işte."

Olay yerine gelen güvenlik güçleri kimliği açıklanmayan kamyonet sürücüsünü gözaltına almıştı. Kazayla ilgili soruşturma sürüyor.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER