ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL18°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Aralık 2013 Salı 11:41

İGDAŞ, tasarrufu beyaz perdede anlatıyor

İGDAŞ, tasarrufu beyaz perdede anlatıyor


İGDAŞ, doğalgaz tasarruf ve güvenliğine dikkat çekmek için spotlar hazırladı. Vatandaşları bu yönde bilgilendirmeyi amaçlayan spotlar, İstanbul genelinde 65 sinema salonunda gösterime girdi.

İGDAŞ’ın, doğalgazın güvenli ve tasarruflu kullanımına yönelik hazırladığı spotlar İstanbul genelinde toplam 65 sinema salonunda gösterilmeye başlandı. Sinema spotları, doğalgaz kullanıcılarını doğalgazın güvenli ve tasarruflu kullanımı ile ilgili hassas olmaya davet ediyor.

5 milyondan fazla İstanbulluya hizmet veren İGDAŞ, sinema spotlarında doğalgazın hiçbir sorun yaşanmadan, güvenli olarak kullanabilmesi için gereken şartları anlatıyor. Güvenli kullanımın yanı sıra tasarruflu kullanımın da vurgulandığı spotlarda, doğalgaz kullanımına yönelik pratik öneri ve alınacak önlemler anlatıyor.

İGDAŞ Genel Müdürü Bilal Aslan, geçtiğimiz yıl hazırlanan spotların 35 ulusal kanal aracılığı ile milyonlarca kişiye ulaştığını söyledi. Aslan, “Bu yıl yeni kamu spotumuz yine ulusal kanallarda yayınlanmaya başladı. Bununla birlikte hazırladığımız sinema spotlarımızı sinema salonlarında da göstermeye başladık. Kışın geldiği bugünlerde güvenli ve tasarruflu doğalgaz kullanımı için dikkat edilmesi gereken noktaları birçok kanaldan hatırlatıyor ve tüm Türkiye’ye dikkatli olmaya davet ediyoruz.” dedi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER