ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 11 Temmuz 2014 Cuma 00:31

İftara katılanların masası Erdoğan vardı

İftara katılanların masası Erdoğan vardı

İftarda, vatandaşlara verilen plastik tabldotlardaki yemeğin yanına Recep Tayyip Erdoğan’ı anlatan ‘Bir liderin doğuşu, Recep Tayyip Erdoğan’ kitapları bırakıldı.


Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Yozgat Valiliği ve Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen Bozok Bereket Kervanı iftarına katıldı. Bazı vatandaşlar, yemeğin AKP tarafından düzenlenmediğini iftar yemeğinde propaganda yapılmasını doğru bulmadıklarını ifade etti.

Yozgat Şehir Stadı yanındaki çim sahada verilen iftar yemeği sonrası konuşma yapan Erdoğan, cumhurbaşkanlığı seçimine değindi. Erdoğan, ramazan ayının ülkeye, millete ve İslam dünyasına hayırlar getirmesi temennisinde bulunarak, Bozok Bereket Kervanını gerçekleştiren Yozgat Valiliği ve belediyesine teşekkür etti.

Erdoğan, "İftarımıza katılan eşi vefat etmiş kadınlarımızı ayrıca selamlıyorum. Kardeşlik duygusu etrafında birleştiğimiz bu güzel iftar sofrasının birliğimizi, beraberliğimizi, dayanışmamızı, uhuvvetimizi güçlendirmesini temenni ediyorum. Bugün cumhurbaşkanlığı seçim kampanyasının, Yozgat'taki coşkulu bir mitingle sıcağa rağmen gerçekleşmiş olması bizleri ayrıca mutlu etmiştir. Yozgat her zamanki gibi bizi büyük bir coşkuyla büyük bir ahde vefa duygusuyla bağrına basmıştır. Bu muhteşem buluşmadan dolayı da tüm Yozgatlı kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum. 10 Ağustostaki cumhurbaşkanlığı seçiminde Yozgat'tan, Türkiye'ye örnek olacak netice bekliyorum." diye konuştu
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER