ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Ekim 2013 Pazartesi 14:48

İDO, tüm bilet satışlarını tek adresten yapacak


İDO daha önce www.ido.com.tr ve www.idobus.com.tr internet adreslerinden yaptığı bilet satışlarını,1 Kasım tarihinden itibaren sadece www.ido.com.tr adresinden satış yapacak.

Yapılan değişiklikle birlikte İDOBÜS yolcuları 1 Kasım 2013 tarihinden itibaren www.ido.com.tr adresinde sunulan tüm avantajlardan eksiksiz yararlanabilecekler. Yapılan açıklamada; daha önce www.idobus.com.tr adresinde öğrenci, yaşlı vb. indirimlerinden faydalanamayan İDO yolcuları, artık www.ido.com.tr adresi üzerinden indirimli bilet satın alabilecekler. Yine daha önce İDO Sea& Miles kart uygulaması www.idobus.com.tr adresinde mevcut olmadığı için bu kartın avantajlarından yararlanamayan yolcular da, 1 Kasım'dan itibaren www.ido.com.tr adresi üzerinden Sea& Miles fırsatlarından faydalanabilecekler.

Ayrıca bugüne kadar sadece www.idobus.com.tr internet sitesi ile Kabataş, Kadıköy ve Bursa (Güzelyalı) iskelelerinden satışı yapılabilen biletler, 1 Kasım 2013 tarihinden itibaren www.ido.com.tr adresi ve diğer tüm İDO satış noktaları ile acentelerden yapılabilecek.


 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER