ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL25°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 15 Ekim 2013 Salı 20:18

İçişleri Bakanı Güler, Mardin'de


İçişleri Bakanı Muammer Güler, Mardin'de bazı kurumlara ve sehit ailesine bayram ziyaretinde bulundu.
Güler, Vali Ahmet Cengiz, Belediye Başkanı Mehmet Beşir Ayanoğlu, AK Parti İl Başkanı İbrahim Fide ile İl Jandarma Alay Komutanlığı'nı ziyaret ederek askerlerle bayramlaştı.
İl Jandarma Alay Komutanı Albay Vural Erol ile görüşen Güler, askeri personelin bayramını kutladıktan sonra, ziyaretçi defterini imzaladı.
Mardin Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü'nü de ziyaret eden Güler, daha sonra Mardin Devlet Hastanesi'nde hasta ve hasta yakınlarının bayramlarını kutladı. Hastanede, dün 3 aracın çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında yaralanan Suriye uyruklu Rim Al-Wattar ve eşi Muhammed Zaher Yasin'i de ziyaret eden Güler, yaralılara geçmiş olsun dileğinde bulundu.
- Şehit ailesine bayram ziyareti -
Kızıltepe ilçesine bağlı Yedikardeş köyünde, çatışmada şehit olan köy korucusu Ahmet Demir'in ailesini de ziyaret eden Güler, maddi ve manevi olarak her zaman yanlarında olduklarını kaydetti.
Ahmet Demir'in oğlu Hamza Demir de babasının 1992'de çatışmada şehit olduğunu belirterek, ''9 kardeşiz. 3 kardeşim de köy korucusu. Ben de devlet memuruyum. Allah devletimizden razı olsun. Hem maddi hem manevi her zaman yanımızda. Özellikle bu bayramlarda ziyaret etmeleri bizleri sevindirdi. Allah devletimize zeval vermesin" diye konuştu.
 

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER