ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Ağustos 2013 Çarşamba 15:38

Hüseyin Çelik'in acı günü

Hüseyin Çelikin acı günü

Hüseyin Çelik, dayısını son yolculuğuna uğurladı.


AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik, dün kalp krizi nedeniyle hayatını kaybeden İzmir’de yaşayan dayısı Murat Yalçın’ı son yolculuğuna uğurladı.

Hüseyin Çelik, 75 yaşında vefat eden dayısı Murat Yalçın’ın cenazesine katılmak için öğle saatlerinde İzmir’e geldi. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda gazetecilerin tezkereye ilişkin ilişkin sorularına cevap vermeyen Çelik, “Dün o konuda söylenmesi gerekenleri söyledim. Bugün İzmir’e geliş amacım farklı. Cenazeye katılmak için geldik. Aile ile birlikte taziye ziyaretlerini kabul edeceğiz.” dedi.

Daha sonra Buca ilçesi Yeşilbağlar semtinde bulunan Tatvanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne giden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çelik, burada taziyeleri kabul etti. Çelik, ardından merhum dayısının evini ziyaret etti. Burada taziyeleri kabul ederek acısını yakınları ile paylaşan Çelik, daha sonra cenaze namazı için Yeşilbağlar Camii’ne geçti.

Hüseyin Çelik’in dayısı Murat Yalçın’ın cenazesi, öğle namazının ardından cami içinde kılınan cenaze namazı sonrası Buca Mezarlığı’nda toprağa verildi. Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik’i; acı gününde, AK Parti İzmir milletvekilleri İlknur Denizli, Ali Aşlık, Rıfat Sait, Aydın Şengül, İzmir Valisi Mustafa Toprak, İl Emniyet Müdürü Ali Bilkay, AK Parti İl Başkanı Ömer Cihat Akay ve hemşehrileri yalnız bırakmadı.
KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER