ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Mart 2013 Salı 14:19

"Hükümetin barış sürecini içtenlikle destekliyoruz"


Türkiye Camii ve Kur’an Kursları Federasyonu Genel Başkanı Recep Kıyak, barış sürecini yürüten hükümeti büyük bir içtenlikle desteklediklerini ve üzerlerine düşen bir görev varsa yapmaya hazır olduklarını söyledi.

Kıyak, yaptığı açıklamada, bin yıllık bir tarihi paylaştığımız Kürt kardeşlerimizle, dış güçlerin içerideki işbirlikleriyle aramıza nifak tohumu sokulduğunu belirterek “Bu nifaktan kurtulma heyecanını yasadığımız bu günlerde, ülkemizin başında bulunan cesaretiyle, ferasetiyle, dirayetiyle nesi varsa her şeyiyle sorumluluk alan sayın Başbakanımıza kimin destek kimin köstek olmaya çalıştığını ibretle takip etmekteyiz.” dedi.

Barış sürecini baltalayacak mihraklara dikkat edilmesi ve fırsat verilmemesi gerektiğini vurgulayan Kıyak “ Oyun içinde oyun kuran kandan, kinden, ihanetten beslenen güruha ve bu güruhla beraber hareket eden hainlere dikkat edilmesidir. Sabırla, metanetle ve büyük bir samimiyetle yürütülen bu sürecine katkıda bulunan herkesi milletimiz unutmayacaktır. Federasyon olarak barış sürecini içtenlikle destekliyoruz “ diye konuştu.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER