ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL33°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Şubat 2013 Çarşamba 12:08

Hopalılar Kırık Mızrap konseriyle coştu

Hopalılar Kırık Mızrap konseriyle coştu


Artvin'in Hopa ilçesinde Hopa Kadın Girişimciler Derneği (KA-DER)'nin düzenlediği 'Kırık Mızrap' konserinde, TRT Sanatçısı Reşit Muhtar büyük beğeni aldı.

Emre Düğün Salonu'ndaki konserin sunuculuğunu TV programcısı Reha Yeprem yaptı. Konseri düzenleyen KA-DER Başkanı Türkan Altunsoy, yaptığı konuşmada, Kadın Girişimciler Derneği olan KADER olarak, Türkiye İş Adamları ve Sanayiciler Konfederasyonu (TUSKON)’un bir üyesi olarak faaliyetlere başladıklarını ifade etti.

Türkan Altunsoy, "KA-DER olarak biz de bu hedefler doğrultusunda derneğimizi kurduk ve Hopamız için özveriyle heyecanla çalışmalarımıza başladık. Hopamızın ve ilimizin ilk ve tek iş kadını derneği KA-DER olarak HOPA'mıza hayırlı olsun." dedi

Programa; Hopa Kaymakamı Abdullah Akdaş, Hopa İlçe Emniyet Müdürü Ergin Duru, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Ergene, İlçe Müftüsü Selami Aydın, daire amirleri, iş adamları, esnaflar ile sivil toplum kuruluş temsilcileri katıldı. Program sonrasında, Reha Yeprem ve Reşit Muhtar'a ve ekibine, Hopalı iş adamları ve iş kadınları çiçek takdim etti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER