ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL31°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Ocak 2014 Perşembe 18:27

Hollande'ın gizli aşkı ona yaradı

Hollande'ın gizli aşkı, mobilet kaskı üreticisine yaradı.


Fransa'da Cumhurbaşkanı François Hollande'ın, kendisinden 18 yaş küçük sinema oyuncuyla yaşadığı gizli aşkın yankıları sürüyor.

Mobilet kaskı üreten Fransız firması, sevgilisi ile gizli bir şekilde buluşmaya giderken ürünü kullanarak farkında olmadan reklamını yapan Hollande'a ilan vererek teşekkür etti
Kaskı üreten ''Motoblouz'' firması, Libaretion gazetesine verdiği reklamla, makam arabası yerine korumalarını almadan mobiletine binerek sevgilisi ile gizli bir şekilde buluşmaya giden Hollande'ın kendi ürününü kullanmasından duyduğu memnuniyete dile getirdi.
''Teşekkürler Cumhurbaşkanı, bizim kaskımızı kendi güvenliğiniz için kullandığınız için'' başlığı ile verilen ilanda, ''Sizin yerli malı olan ürünümüzle ilgili seçiminizi kutluyoruz, bizim internet sitemizde daha başka yine gizli kaçışlar için kullanabileceğiniz ürünlerimizi bulabilirsiniz. Ayrıca sevgiler gününde, kadınlar için ürettiğimiz özel ceketlerden alabilirsiniz'' ifadeleri yer aldı.

Söz konusu kasklardan yılda 20 bin adet sattığını açıklayan firma, Hollande'ın kendi kasklarını kullanmasını ardından geçen süre içinde aynı modelden bin adet sattığını açıkladı. Fransız magazin dergisinde çalışan bir paparazi, Elysee Sarayı'nın yakınlarında oturan sevgilisine mobiletiyle giden Hollande'ın görüntülemeyi başarmıştı.
Fransa'da BVA kamuoyu araştırma merkezinin anketine göre, yeni sevgilinin ortaya çıkmasının ardından Hollande'ın popülaritesi yüzde 26'dan yüzde 31'e çıktı.

Hollande'ın, haftalık Fransız magazin dergisi Closer tarafından ortaya çıkartılan oyuncu Julie Gayet ile ilişkisinden sonra fenalaşan first lady Valerie Trierweiller, hastaneye kaldırılmış ve yaklaşık bir haftalık tedaviden sonra taburcu edilmişti.
Trierweiler'in, Elysee Sarayı'ndaki statüsü hakkındaki tartışmalar sürerken, aldatılan first lady'nin saraydaki ofisten ayrılıp ayrılmayacağı merak ediliyor.
Fransız dergisi, "François Hollande ve Julie Gayet-Cumhurbaşkanın gizli aşkı" başlığını atarak, 59 yaşındaki Hollande'la Gayet arasındaki gönül ilişkisiyle ilgili 7 sayfalık bir haber yayımlamıştı.

 

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER