ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Çok Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Mayıs 2013 Perşembe 18:34

"Hizmetlerimiz artarak devam edecektir"


AK Parti İlçe Başkanı ve İl Genel Meclisi Üyesi Harun Demirci, “Bölgemizde yol, su, asfalt olarak en fazla hizmet alan ilçe Beşikdüzü ilçesidir. Hizmetlerimiz artarak devam edecektir. Hiç kimseyi mağdur etmeyeceğiz.” dedi.

    Beşikdüzü Belediye Başkanlığı Konferans Salonu’nda düzenlenen AK Parti Beşikdüzü İlçe Teşkilatı Mayıs Ayı Olağan İlçe Danışma Meclisi toplantısına AK Parti Trabzon İl Başkan yarımcısı Recep Oğuz, yönetim kurulu üyeleri İbrahim Kara, Bülbül Yılmaz ve Erol Gökyay ile Trabzon Büyükşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Seyfullah Kınalı, Yeşilköy Belediye Başkanı Zülküf Dilli, Geyikli Belediye eski Başkanı Ahmet Yüksel Gülay ve partililer katıldı.

    Toplantıda konuşan İlçe Başkanı ve İl Genel Meclisi Üyesi Harun Demirci, “Değerli arkadaşlarım bu görevler gelip geçici görevlerdir, kalıcı olan ülkemizdir, Beşikdüzü'dür. Göreve geldiğimizden bu güne kadar ilçemize hakkaniyetle hizmet vermeye çalıştık, çalışıyoruz, çalışacağız. Hiçbir zaman ilçemizde köylerimiz arasında ayrım yapmadık. Bölgemizde yol, su, asfalt olarak en fazla hizmet alan ilçe Beşikdüzü ilçesidir. Hizmetlerimiz artarak devam edecektir. Hiç kimseyi mağdur etmeyeceğiz. Sayın Başbakanımız Tayyip Erdoğan ve Bakanımız Erdoğan Bayraktar sayesinde hizmetlerimiz daha çok çalışarak, artarak sürecektir.” dedi.

    Daha sonra söz alan AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ömür Gündoğdu, Kadın Kolları Başkanı Fatma Aras, Trabzon AK Parti Yerel yönetimler Başkanı Hayati Er, Belediye Başkan yardımcısı Seyfullah Kınalı birer konuşma yaparak AK Belediyecilik konularında bilgiler verdi. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER