ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL21°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Haziran 2013 Perşembe 15:47

"Hizmet bayrağını en iyi şekilde taşıyacağız"


Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Cihat Çakır, Bartın ekonomisine ve sosyal hayatına katkı sağlamak amacıyla teslim aldıkları hizmet bayrağını en iyi şekilde taşıyacaklarını söyledi.

Bartın TSO Başkanı Cihat Çakır, yaptığı yazılı açıklamada, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan’ın kendisini telefonla arayarak tüm yönetim kurulu, meclis üyeleri ve Bartın iş dünyasına başarılar dilemesinin TSO’yu onurlandırdığını ifade etti.
Çakır, açıklamasında şöyle dedi: “100 yıllık tarihi olan Bartın Ticaret ve Sanayi Odamızın yurt içinde ve dışında kazandığı itibara ve kamuoyu nezdindeki saygınlığına yakışır bir yönetim ile Bartın ekonomisine ve sosyal hayatına katkı sağlamak amacıyla teslim aldığımız hizmet bayrağını en iyi şekilde taşıyacağımıza inanıyorum. Bölgenin kanaat önderleri olarak bizlere duyulan güven çerçevesinde verilen destekler azımsanamayacak boyutta olması hem şahsımı hem de yönetim kurulumu çok mutlu etmiştir. Ekonomi Bakanımız Zafer Çağlayan da telefonla arayarak tüm yönetim kurulumuz ile meclis üyelerimizin yeni görevlerinin Bartın ve ülke ekonomisine hayırlar getirmesini dilemiş ve desteklerini belirtmişlerdir. Göstermiş oldukları nezaket ve tevazu bizleri ayrıca mutlu etmiştir.”

"CUMHURİYETİN 100. YILINA YAKIŞIR BİR BARTIN VE TSO İÇİN ÇALIŞACAĞIZ"

Kendilerini seçen Bartın iş dünyasına duydukları sorumluluk bilinciyle görevlerini en iyi şekilde icra edeceklerini kaydeden Çakır, “Dinamik ve genç yönetimi ile odamız ilimizde hizmet veren bütün sivil toplum kuruluşları, kamu kurum ve kuruluşları ile her zaman birlikte hareket etmeye özen göstererek, Bartın için yapılan her türlü projeyi desteklemeye çalışacağız. Cumhuriyetimizin 100. yılı olan 2023 yılında Bartın TSO’muz da 117 yaşına girmiş olacak. Bizler Cumhuriyetin 100. yılı hedeflerine kilitlenerek çalışıp Bartınımızın sanayisini, ekonomisini hak ettiği yere getirmek adına, 107 yıllık tarihi geçmişi bulunan odamıza yakışır şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan başta TOBB Başkanımız Rıfat Hisarcıklıoğlu olmak üzere siyasilerimize, meclisimize, bütün üyelerimize, mesai arkadaşlarıma, Türkiye'nin dört bir yanından gönderdikleri çiçeklerle, telefon ve faks mesajlarıyla başarımızı kutlayan bütün herkese kalbi duygularımla teşekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER