ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Ekim 2013 Pazar 11:31

Hırsızlar, içinde 100 bin lira bulunan kasayı çaldı


Güngören’de bir tekstil fabrikasına giren hırsızlar, içinde 100 bin lira bulunan yaklaşık 250 kilogram ağırlığındaki kasayı alarak kayıplara karıştı. Hırsızlık olayı güvenlik kameralarınca saniye saniye görüntülendi.

Gençosman Mahallesi'nde Mehmet Yıldıray Çelik’in sahibi olduğu tekstil fabrikasına giren maskeli hırsızlar, içinde işçilere dağıtılmak üzere bulunan 100 bin liranın bulunduğu para kasasını alarak kayıplara karıştı. Yaklaşık 5 dakikada gerçekleşen ve güvenlik kameralarının kısmen kaydettiği hırsızlık olayı dün gece yaşandı. Hırsızlar, çalıntı olduğu öğrenilen bir araçla iş yerinin önüne geldi. Aracı yan sokağa park eden hırsızlar yüzlerine maske takarak iş yerinin ana giriş kapısındaki kilitleri demir makasıyla keserek ayrıldı. Daha sonra elinde demir bir cisimle kapının önüne yine yüzü maskeli başka bir hırsız geldi. Hırsız, kapının önüne geldiğinde ise güvenlik kamerasını fark etti. Elindeki demirle kameranın görüş açısını değiştiren hırsız kapıyı zorlayarak açtı. Ofiste bulunan kasayı alan ve çaldıkları otomobilin bagajına koyan hırsızlar kayıplara karıştı. Polis hırsızlık olayıyla ilgili olarak soruşturma başlattı.

İş yeri sahibi Mehmet Yıldıray Çelik ise çalışanlarının alın terinin çalındığını ve hırsızlık olayında kendilerini bilen birilerinin olduğunu öne sürdü. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER