ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL19°C
Hafif Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 31 Ocak 2013 Perşembe 23:28

Hijyenik kahvehaneye SESOB'dan teşekkür belgesi

Hijyenik kahvehaneye SESOBdan teşekkür belgesi


Sivas’ta kahvehanede bardakları bulaşık makinesiyle yıkayarak, temizlik ve hijyen kurallarına riayet eden kahvehane sahibi, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB)'nden teşekkür belgesi aldı.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve Kahveciler Esnaf Odası Başkanı olan Beşir Köksal, Seyrantepe Mahallesi'nde bulunan Türkü Okey Salonu işletmecisi Tacettin Altuntaş’ı ziyaret ederek, örnek teşkil eden işletmesinden dolayı tebrik etti.

SESOB Başkanı Beşir Köksal, daha önce ziyareti esnasında temizlik ve hijyen kurallarına uyan işletmeyi bir kez daha ziyaret ederek, Altuntaş’la bir süre sohbet etti. Köksal, “Yapmış olduğumuz ziyaretimizde, güzel ve temiz bir mekânla karşılaştık. Kahvehaneye bulaşık makinesini koyarak, diğer meslektaşlarına da örnek olan ve temizliğe önem veren işletme sahibi Tacettin Altuntaş’ı kutluyor, bu hizmetlerin diğer kahvehanelerimize de örnek olmasını temenni ediyorum.” dedi.

İşletme sahibi Tacettin Altuntaş ise ziyaretlerinden dolayı SESOB Başkanı Beşir Köksal’a teşekkür etti. Altuntaş, “Bardak ve fincanları bulaşık makinesi ve sıcak suyla yıkıyorum. Yerleri halılarla, camları da perdelerle kaplayarak güzel bir mekân haline getirdim. Bu temizlik ve hijyen konusunda yapmış olduğum bu çalışmalar, müşterilerimin de hoşuna gidiyor. Kahvehanemde günlük olarak temizlik yapıyorum.” diye konuştu.

SESOB Başkanı Beşir Köksal, temizliğe ve hijyen kurallarına uyan kahveci Tacettin Altuntaş’a, kitap ve teşekkür belgesi verdi.

 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER