ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL31°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 01 Mayıs 2013 Çarşamba 21:25

"Hedefimiz Manavgat Belediyesi'ni iktidarla buluşturmak"

"Hedefimiz Manavgat Belediyesini iktidarla buluşturmak"


AK Parti Manavgat İlçe Başkanı Ercan Mekteplioğlu, ilçede mahalli seçim çalışmalarına başladıklarını, hedeflerinin Manavgat Belediyesi'ni CHP'nin elinde alarak iktidarla buluşturmak olduğunu söyledi.

2014 yılında yapılacak mahalli seçimlere kadar Manavgat'ta dolaşmadıkları mahalle, belde, köy ve ev bırakmayacaklarını belirten Mekteplioğlu, turizm şehrinin, yıllardır kangren haline gelmiş sorunların çözümü için halkın iktidar partisiyle uyum içinde çalışan AK Parti belediyeciliğine hasret olduğunu kaydetti. İki gündür Ankara Kızılcahamam'da partisinin 'AK Parti İl ve İlçe Başkanları Teşkilat İçi Eğitim Programı'na katıldıktan sonra Manavgat'a gelen Mekteplioğlu, eğitim programına AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem'in katıldığını söyledi.

Manavgat'ta yaptıkları seçim çalışmalarıyla ilgili parti binasında bilgilendirme yapan Mekteplioğlu, "Önümüzdeki yıl yapılacak mahalli seçim çalışmalarını Manavgat Belediyesi'ni AK Parti ile buluşmasına yönelik yapıyoruz. Seçim tarihine kadar Manavgat'ta ziyaret etmediğimiz ev kalmayacak. 11 yıldır ülkemize yaptığımız hizmetler teminatımız. Manavgat her yıl büyüyen ve gelişen turizm şehri. Manavgat Belediyesi'ni iktidarla buluşturarak dünya turizminde marka olması için çalışıyoruz. Halkımız yerelde AK Parti iktidarının yapacağı hizmetlere muhtaç." diye konuştu. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER