ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Ağustos 2013 Çarşamba 14:28

Hayırseverden anlamlı yardım

Hayırseverden anlamlı yardım


Hayırsever Duygu Gülpınar Altuğ, Seydişehir Belediyesi'ne tekerlekli sandalye bağışında bulundu.

Duygu Gülpınar Altuğ, Belediye Başkanı Abdulkadir Çat’ı makamında ziyaret ederek yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Başkan Çat'ın engelli bireyler için duyarlı çalışmalara imza attığını kaydeden Altuğ, "Yaptığınız çalışmalar çok güzel. Kızımı yaz tatillerinde Seydişehir’e gönderiyorum. Ramazan etkinliklerinizden çok bahsediyor. Kızım mehteranla Seydişehir’de tanıştı. Ramazan kültürünü Antalya’da değil Seydişehir’de öğrendi. Özellikle Atatürk Caddesi yürüyüş yolunuz çok güzel olmuş. Şehrin çehresini değiştirmiş. Sergiler, aktiviteler, duyarlılık adına yapılan çalışmalar çok güzel. Seydişehir adına yaptığınız çalışmalardan dolayı çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Seydişehir bazında engelli bireylerin tüm ihtiyaçlarını karşılamak adına yeterli imkanların olmadığını kaydeden Belediye Başkanı Abdulkadir Çat, “Seydişehir engelli dostu bir şehir. 2000 yılında kurulan Ümit Çocukları Derneği ile Seydişehir’de engelli vatandaşlarımızla birlikte iki Türkiye şampiyonası yaptık. Elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Seydişehir Cennet Mekan Seyit Harun Veli Hazretleri ile marka bir şehir. Ona yakışır bir şehir inşa etmeye çalışıyoruz. Kültürüyle, sanatıyla, eğitimiyle, altyapısıyla, bayındırlık hizmetleri ile bu anlamda elimizden geldiği kadar hizmet etmeye çalışıyoruz." diye konuştu.

Ekip arkadaşları ile birlikte halisane duygular içerisinde Seydişehir’e hizmet etmeye çalıştıklarını belirten Başkan Çat konuşmasını şöyle sürdürdü: “Mutlaka eksiğimiz, hatalarımız da vardır. Bu süreçte güzel hizmetlere, kalıcı eserlere imza attığımızı düşünüyoruz. Hemşehrilerimizin bu anlamda göstermiş olduğu teveccüh bizim için son derece önemli. Seydişehirli bir hemşehrimiz olarak engelli vatandaşlarımızı düşünerek onların yaşam standartlarını yükseltmek ve kalitelerini artırarak rahat ve sağlıklı bir şekilde yaşamlarını idame ettirebilmelerini için bize bu bağışı yapmanız son derece memnun edici. Ben şahsım adına teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum.’’

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER