ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL26°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 10 Mayıs 2013 Cuma 23:55

"Hastaneleri birleştirirken bile CHP, 'laiklik gidiyor' propagandası yapmıştı"


Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, hastaneleri birleştirirken bile CHP’nin laiklik elden gidiyor propagandasını yaptığını söyledi. Bozdağ, çeşitli açılış ve incelemelerde bulunmak üzere geldiği Denizli'de Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. Başkan Zolan, ziyarette Denizli’deki çalışmalar hakkında bilgi verdi. Bozdağ, Denizli’nin büyükşehir olmasıyla bu hakkının teslim edildiğini ifade ederek, “Denizlimiz bilindiği üzere büyükşehir oldu. Bu kanun çıkmasa da Denizli büyükşehir statüsünü çoktan hak etmişti. Bu kanun bir hakkın teslimi oldu. Bu açıdan son derece önemlidir.” dedi.

Karalama politikalarına hiç kimsenin itibar etmemesini isteyen Bozdağ, “Hastaneleri birleştirirken de CHP ‘laiklik elden gidiyor’ dedi. Şimdi soralım iyi mi oldu kötü mü oldu. Tabiki iyi oldu. Yine iyi olacak faydasını milletimiz görecektir. Bütün belde ve köyleri bütün ilçeleri, mezraları, dağı taşı her tarafı büyükşehir kapsamına aldık. Bu en ücra yere de hizmet edilmesi anlamına geliyor. Denizli Büyükşehir Beldiyesi'nin tüm personeli ve iş makineleri tüm imkanı köylerin hatta mezranın hizmetkarı oldu. Denizli'mizde 2014 seçiminden sonra köylerinde çok büyük değişiklikler ve yatırımlar olacak. Şehir merkeziyle köyler adeta eşitlenecek. Bir hizmet yarışı başlayacak.” diye konuştu.

Ziyarette, Denizli Valisi Abdülkadir Demir, AK Parti Denizli milletvekilleri Nihat Zeybekci, Mehmet Yüksel, Bilal Uçar ve Nurcan Dalbudak da hazır bulundu. Konuşmaların ardından Başkan Zolan, Bozdağ’a Denizli’ye özgü Çeşmi-i Bülbül hediye etti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER