ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Mevzi Sağanak
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Mayıs 2013 Cumartesi 15:46

Hasköylü minikler hünerlerini sergiledi


Muş'un Hasköy ilçesinde Karakütük Anaokulu öğrencilerinin, yıl boyunca yaptığı resim, karakalem ve yağlıboya eserlerinden oluşan sergi görücüye çıktı.

Okul bahçesinde öğrencilerin çalışmalarından oluşan eserlerin yer aldığı serginin açılışında konuşan okul müdürü Yavuz Cebeloğlu, "Öğrencileri çalışmalarından dolayı takdir ediyorum. Öğrencilerin 2012-2013 eğitim öğretim yılı başından beri yaptıkları çalışmaların yer aldığı sergide övünülecek eserler olduğunu söyleyebilirim. Öğrencilerin bütün çalışmalarının sanatla iç içe olması ve yaratıcılıklarının desteklenmesi için onlara gerekli ortamı sağladığımızı düşünüyorum. Sergiye katkı sunan öğrencilere, veli ve öğretmenlere çok teşekkür ederim." dedi.

"ÖĞRENCİLERİMİZE REHBER OLMAK BİZ EĞİTİMCİLERİN BOYNUNUN BORCUDUR"
Okul öncesi öğretmeni Esra Işık ise "Hazırladığımız bu program bizim için bir iş değil; bir eğlence, bir heyecan ve mutlu birer tebessüm oluşturacak nitelikte etkinliklerdi. Çocukların farklılıklarla tanışmaları ve kendilerini ispatlamaları için ortam hazırlamak, onlara rehber olmak biz eğitimcilerin boynunun borcudur. Bize bu imkânları sağlayan tüm öğretmen arkadaşlarımıza teşekkür ederim." diye konuştu.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER