ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Mevzi Sağanak
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Mayıs 2013 Cuma 12:17

HAMLE-DER etüt merkezi müjdesi

HAMLE-DER etüt merkezi müjdesi


Antalya Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Teomanpaşa Mahallesi’ne, yeni bir ilköğretim okulu, kreş ve HAMLE-DER’in etüt merkezi kazandırılacağının müjdesini verdi.

Başkan Tütüncü, Mobil, Mareşal Fevzi Çakmak ve Şerife Tufan ilköğretim okullarının düzenlediği yıl sonu kermeslerine katıldı. Öğrencilerle sohbet eden Tütüncü, velilerin el emeklerinin satışının yapıldığı stantları da gezdi. Başkan Hakan Tütüncü, kermeslerde yaptığı konuşmalarda öğrencilere, öğretmenlere ve eğitime özel bir sevgi ve saygı gösterdiklerinin altını çizdi.

Başkan Hakan Tütüncü, Teomanpaşa Mahallesi’ndeki Mareşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu’nun kermesinde ise bölge sakinlerine eğitim müjdesi verdi.

Teomanpaşa Mahallesi’nde, 4 yılda önemli belediyecilik hizmetleri yaptıklarını kaydeden Tütüncü, “Mahallemizin eğitim ve öğretim hayatına zenginlik kazandıracak yeni bir okul inşa ediliyor. Mahallemize 150 çocuğa hizmet verecek kreş yapıyoruz. Kreşin inşaatını başlattık. Kepez Belediyesi ve HAMLEDER işbirliği ile bölgeye yeni bir etüt merkezi kazandırıyoruz.” dedi.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER