ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 11 Mart 2014 Salı 16:53

Halıda tozu azaltan teknoloji müjdesi


Royal Halı ve Pierre Cardin Halı’nın 2014 yılı için hazırladığı yeni ürün ve kreasyonlarının tanıtıldığı bayi toplantısında, halıda tozlanmayı en aza indirecek yeni bir teknolojinin müjdesi verildi.

Royal Halı ve Pierre Cardin Halı’nın 2014 yılı için hazırladığı yeni ürün ve kreasyonlarının tanıtıldığı bayi toplantısı Antalya’da gerçekleştirildi. Royal Halı Yönetim Kurulu Başkanı Taner Nakıboğlu, Royal Halı Genel Müdürü Cihan Dağcı ve Royal Halı ve Pierre Cardin Halı Genel Müdür Yardımcısı Aydoğan Yıldır’ın ev sahipliğinde bu yıl altıncısı Antalya’da Rixos Sungate Hotel’de düzenlenen toplantıya 600 bayi katıldı.

Yeni yıl trendleri ve hedeflerin paylaşıldığı Royal Halı ve Pierre Cardin Halı Bayi lansman toplantısında konuşan Royal Halı ve Pierre Cardin Halı Genel Müdür Yardımcısı Aydoğan Yıldır, 2014 yılında da sektörde ilkleri gerçekleştirmeye devam edeceklerini belirtti. Royal Halı ve Pierre Cardin halılar, geliştirilen yeni teknoloji ile artık tozlanmayı azaltan bir yapıya kavuşacak. Yapılan araştırmalarda en çok şikayet edilen konu olan halıların toz tutmasını büyük oranda engelleyecek yeni teknolojinin geliştirildiğini açıklayan Aydoğan Yıldır, “Bu teknoloji sayesinde halılarda tozlanmayı en aza indirmeyi başardık. Müşterilerimizin beklentilerini de böylelikle karşılamış olduk. Tozlanma karşıtı bu teknolojiyi son dönem ürünlerimizin hepsinde kullanıyoruz.” dedi.

Yeni koleksiyonlarıyla bayilerden tam not aldıklarını ifade eden Yıldır, yeni sezonda 5 kalite ve toplamda 10 yeni kalite, çok sayıda desen çeşidini bayilere sunduklarını dile getirdi. Bu yıl 1450 bayi ve 220 showrooma ulaştıklarını açıklayan Yıldır, hedeflerinin bu sayıyı her yıl artırmak olduğunu ifade etti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER