ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Ağustos 2013 Çarşamba 07:54

Hakem odalarında skandal!

Hakem odalarında skandal!

MHK seminerinde yaşanan ‘Gizli kamera' itirafı gündeme oturdu. İddia: ‘Emniyet mensubu bir temsilci hakem soyunma odasında böcek buldu.'


Zaman gazetesi tarafından dün gündeme getirilen, “Hakem odalarında gizli kamera şoku” manşeti büyük yankı uyandırırken, “Böcek” şokuyla ilgili çarpıcı iddialar ortaya atıldı. Gazetenin, “3 statta hakem soyunma odalarına kamera konulmuş” haberini derinleştiren Akşam gazetesi çok çarpıcı olaylara ulaştı:

“SİZLER AKILLISINIZDIR” FİTİLİ YAKTI

1- Olay Sapanca'daki MHK seminerinde patladı. Temsilciler Kurulu Başkanı Fatih Tanfer'in konuşmasında temsilcilere hitaben “Soyunma odalarında dikkatli olun, sizler akıllısınızdır” sözleri üzerine Temsilci İşleri Müdürü Bakin Şahin, 200 kişilik grubun içinde “Ben bir şey söyleyeceğim. Bu tür olaylar olabiliyor. Hatta geçen sezonlarda bir böcek bulundu, temizlendi” dedi. Bu sözler üzerine herkes merak içerisinde konunun akıbetini sorarken böcek krizi orda donduruldu.

EMNİYETÇİ TEMSİLCİ ELE GEÇİRDİ

2- Peki Şahin'in kastettiği olay neydi? İlk iddiaya göre Süper Lig'de bir maçta emniyet mensubu bir TFF temsilcisi maç toplantısında soyunma odalarını gezerken hakem odasında bir böcek gördü. Hemen gizli kamerayı temizletti. Bir raporla TFF'ye iletti. Ancak bir ceza çıkmadı.

BAŞKA BİR İDDİA DAHA O MAÇ PTT'DE

3- İlk iddia şehir efsanesi ve olay PTT 1. Lig maçında yaşandı. Bir statta temsilciler odaları gezerken hakem bölümünde kamera gördüler. Yetkililere “Bu kameranın hakem odasında ne işi var?” diye sordular ve “Güvenlik kamerası, sakıncası yok” yanıtını aldılar. Yani olay masumdu.

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER