ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 18 Aralık 2013 Çarşamba 09:55

Hacınabispor yönetimi Kaymakam Ali Katırcı’yı ziyaret etti

Hacınabispor yönetimi Kaymakam Ali Katırcıyı ziyaret etti


Bafra Hacınabi Spor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Başkan Haşim Salur, yönetim kurulu üyeleri ve kulüp sporcuları ile birlikte Bafra Kaymakamı Ali Katırcı’yı ziyaret etti.

Hacınabispor Kulüp Başkanı Haşim Salur, Kaymakam Katırcı’ya, kulübün kuruluşu, faaliyetleri ve sporcularla ilgili bilgiler verdi. Salur, "Kulüp yönetimi olarak ilçemizde maddi yönden sıkıntılarımız var. Bunun çözümünde de sporseverlerin ve devletimizin katkılarını bekliyoruz." dedi.

Bafra Kaymakamı Ali Katırcı ise devlet olarak spor ve sporcuların her zaman yanında ve destekçisi olduklarını dile getirdi. "Bu sebeple ilçemiz merkezinde sporcularımıza ve gençlerimize yönelik gençlik spor merkezleri ve spor komplekslerinin yapıldığını, gelecekte gençlerimize yapacakları spor dallarında her türlü desteğin sağlanması noktasında çalışmaların hızla devam ediyor." diyen Katırcı, "Önümüzdeki yıllarda Baframızda bulunan spor kulüplerinin tamamının bu komplekslerden faydalanacaklar." şeklinde konuştu.

Kaymakam Katırcı Bafra'daki gençlerin devletin katkıları yanında spor kulüplerini de devreye sokarak onlara daha iyi bir ortam sağlanmış olacağını kaydederek, şunları söyledi: "Bu noktada bizlere ve sizin gibi spor kulüplerimize de ciddi görevler düşüyor. Size de tavsiyem, kulüp olarak, en azından 3 yıllık bir yatırım planı hazırlayarak gelecekte gençlerimizin önlerinin açılmalarına da katkılar sağlamış olacaksınız. Sadece futbol değil, diğer spor dallarında da ilçemizde geniş bir potansiyel var. Bu konuda devletimizin de katkısıyla açılacak spor komplekslerine her daldan gençlerimizin yetişmelerine katkı sağlayacak hocalara ihtiyaç var. Bu sebeple, spor kulüplerinden yetişecek gençlerimizden de ileride faydalanılacaktır.”
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER