ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 19 Eylül 2013 Perşembe 10:02

Haberlere konu olan küçük Erol'un ailesine ulaşıldı


Kayseri Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü yetkilileri, annesi çöpten kağıt topladığı sırada el arabasının içerisinde çekilen fotoğrafıyla haberlere konu olan 1,5 yaşındaki Erol Zurna'nın ailesiyle görüştü.
Edinilen bilgiye göre, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Kayseri'nin Kocasinan ilçesi Fevzi Çakmak Mahallesi'nde annesi çöpten kağıt topladığı sırada el arabasının içerisinde çekilen fotoğrafı kentteki bir yerel gazetede 9 Eylül'de yayımlanan 1,5 yaşındaki Erol Zurna'nın ailesine ulaşılması için Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne talimat verdi.
Müdürlük personeli, küçük Erol'u ve ailesini bulmak için fotoğrafın çekildiği mahallede araştırma yaptı. Erol ve ailesini Fevzi Çakmak Mahallesi'nde bulamayan personel, ailenin topladığı kağıt ve benzeri atıkları satabileceği bir iş yerine giderek bekledi. Kağıt satışı için söz konusu iş yerine gelen aileye ulaşan yetkililer, Erol'un ailesiyle evinde görüştü.
Aileye herhangi bir isteği olup olmadığını soran yetkililer, küçük Erol'a kreş imkanı tanımak istediklerini söyledi. Aile, Erol'u kreşe göndermek istemediğini, herhangi bir maddi talebinin bulunmadığını yetkililere iletti.
KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER