ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Kuvvetli Sağanak
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 12 Kasım 2012 Pazartesi 18:33

Güzelbey, Gaziantep’i anlattı

Güzelbey, Gaziantepi anlattı


Gaziantep Anadolu Lisesi öğrencileri ve yöneticileri, Hayatboyu Öğrenme Projesi (Comenius) kapsamında Fransa, Portekiz, Polonya ve Yunanistan’ın da aralarında bulunduğu ülkelerden gelen öğrenci ve yöneticilerden oluşan heyet ile birlikte Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey’i ziyaret etti.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette yaklaşık 50 öğrenci ve öğretim üyesi yer aldı. Konuk öğrenciler ile ekibe ev sahipliği yapan Gaziantep Anadolu Lisesi heyetinin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Güzelbey, şehrin kültür, turizm alanında büyük bir atılım içerisinde olduğunu belirterek konuklarına şehirde yapılan son çalışmaları ile ilgili bilgiler verdi. Güzelbey’e misafirperverliği için teşekkür eden Gaziantep Anadolu Lisesi Müdürü Saadet Sayın da “Projemizin amacı kültürleri birbirine tanıtmak, ortak kültürel öğelerde ve paylaşımda bulunmaktır.” dedi.

Güzelbey, konuk heyete Gaziantep’in sembolleri olan fıstık, baklava ve kale figürlerinin yer aldığı birer plaket takdim etti.

 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER