ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL3°C
Kar Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Temmuz 2013 Çarşamba 11:57

Güzel, Şereflikoçhisarlılar ile iftarda buluştu

Güzel, Şereflikoçhisarlılar ile iftarda buluştu


Her gün bir hayırseverin yemek verdiği Şereflikoçhisar Belediyesi iftar çadırında bu sefer AK Parti Ankara Milletvekili Ülker Güzel ve eşi eski Milli Eğitim Bakanı Hasan Celal Güzel iftar verdi. Çadırda 500 kişi iftarını açarken, 160 ailenin de evlerine yemek götürüldü.

İftar öncesi konuşma yapan Belediye Başkanı Hakverdi Altuğ, "Aramızda Ankara Milletvekilimiz Ülker Güzel ve Türkiye Cumhuriyeti'nin demokratikleşmesinde çok önemli görevler üstlenmiş ve şehit edilen bir Cumhurbaşkanımıza yol arkadaşlığı yapmış Hasan Celal Güzel var. İlçemiz tarihi anlardan birini yaşıyor.” dedi.

Hasan Celal Güzel ise konuşmasında, “Bu sofrada sizlerle bir arada olduğum için kendimi çok bahtiyar hissediyorum. Bu güzel iftarda hep beraber Allah’ın rızası için oruçlarımızı açmamız beni çok memnun etti.” ifadelerini kullandı.

AK Parti Ankara Milletvekili Ülker Güzel de şöyle konuştu: “Sizlerle birlikte iftar açtığımız 3. Ramazanımız, Allah birlikte kutladığımız nice Ramazanlar nasip etsin. Birlikte olalım, dost olalım, kardeş olalım ve el ele omuz omuza bu memleketin huzuru ve refahı için çalışalım, hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum.”

İftar yemeğinden sonra Sevgiköprüsü Yardım Organizasyonu'nu ziyaret eden misafirlere Belediye Başkanı Hakverdi Altuğ ve eşi Zehra Altuğ, organizasyonun işleyişi ve sürdürdükleri yardım faaliyetleri hakkında bilgi verdi. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER