ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Kuvvetli Sağanak
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Mayıs 2013 Salı 16:38

'Güvenli Adana için ele ele'

Güvenli Adana için ele ele


Adana Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Amiri Başkomiser Mesut Kara ve ekibi ‘güvenli Adana için el ele’ sloganıyla sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ediyor.

Adana Tabip Odası’na yaptığı ziyarette konuşan Mesut Kara,”Siyasi partileri, dernekleri, odaları ziyaret ediyoruz. Sizlerle hem tanışalım, hem konuşalım, birbirimizi anlayalım, hem de kendimizi tanıtalım istedik. Bir sorunuz, sorununuz varsa dinlemeye geldik. Sizler bir şey istemeden biz ziyaret edelim dedik.” dedi.

Adana-Osmaniye Tabip Odası Başkanı Dr. Ali İhsan Ökten, Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Amiri ve ekibinin kendilerini ziyaret etmesinden çok mutlu oolduklarını söyledi.

Ökten,”Odamıza hoş geldiniz, iyi yaptınız, bizlerde sizlerle tanışmaktan hoşnutuz. Toplumsal olaylarda zaman zaman birlikte çalışıyoruz. Sivil ve toplumsal olaylarda sesimizi duyurmamız bir gerekliliktir. Bu konuda güvenlik güçleri bizlere destek olmalı. Provokasyonların önlenmesinde varlığınız önemli. Adana Emniyet Müdürlüğünün yaptığı çalışmalarda başarılı buluyoruz. Şubenizin sivil toplum kuruluşları, dernekler, odalar ve siyasi partilere yaptığınız ziyaretlerin daha güvenli, daha huzurlu bir Adana için olduğunu biliyoruz. Bizler de elimizden geleni yapacağız.” şeklinde konuştu.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER