ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 01 Mart 2014 Cumartesi 01:18

Gündeş eşini cezaevinden aldı

Gündeş eşini cezaevinden aldı

17 Aralık soruşturması kapsamında tutuklanan ve bugün mahkeme kararıyla tahliye olan Rıza Sarraf'ı eşi Ebru Gündeş almaya gitti.


17 Aralık soruşturması kapsamında tahliye olan Rıza Sarraf'ı eşi Ebru Gündeş almaya geldi.

17 Aralık soruşturmasında tutuklu şüpheli kalmadı. Reza Zarraf ve Bakan çocuklarının da aralarında bulunduğu 5 kişi tahliye edildi.

Reza Zarrab, Barış Güler ve Salih Kaan Çağlayan, akşam üzeri Metris Cezaevi'nden çıktı.

Mahkemenin tahliye kararını açıklamasıyla avukat Yıldırım ilk iş olarak ünlü sanatçı Ebru Gündeş’i aradı. Avukat Yıldırım’ın, telefonla konuştuğu Gündeş’e “Kocanı akşam eve gönderiyorum. Gözün aydın şekerim” dediği öğrenildi. Haberi alınca çok sevinen Ebru Gündeş eşini almaya geldi. Gündeş ve Rıza Sarraf'ın içinde bulunduğu araç saat 17.10 sıralarında cezaevinden çıktı.

SARRAF CAMDAN EL SALLADI

Ebru Gündeş ve Rıza Sarraf'ın içinde bulunduğu araç saat 17.10 sıralarında cezaevinden çıktı. Sarraf ve Gündeş, camları siyah filmli araçla uzaklaşırken cezaevi önünde kendisini bekleyenlerle selamlaşmak için camı açtı. Sarraf, açtığı camdan el salladı. Bu sırada arka koltukta oturan ikili kameraya yansıdı. Öte yandan Sarraf'ın korumaları olduğu belirtilen kişiler görüntü alan gazetecilere saldırdı.

KAYNAK:
DHA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER