ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Şubat 2013 Perşembe 16:44

Gümüşhane Kent Konseyi'nden polise teşekkür

Gümüşhane Kent Konseyinden polise teşekkür


Gümüşhane Kent Konseyi, yaptıkları başarılı hizmetlerden dolayı İl Emniyet Müdürü Hüseyin Ümit Yüksel ve Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü personeline teşekkür belgesi verdi.

Kent Konseyi Başkanı Hasan Pir, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Ümit Yüksel’in makamında gerçekleştirilen belge takdim töreninde yaptığı konuşmada, emniyetin yaptığı hizmetlerin gerek Gümüşhane kamuoyunun gerekse Kent Konseyi’nin her zaman övgüsüne mazhar olduğunu belirtti. Kent Konseyi’nin, şehrin tüm paydaşlarının içerisinde bulunduğu bir oluşum olduğunu ifade eden Pir, emniyete teşekkür kararının da şehrin bakışı olduğunun altını çizdi.

Polis teşkilatının, geçmişe oranla çok iyi bir seviyeye geldiğini anlatan Pir, “Kamuoyu daha önceki yıllarda polisin bir adım uzağında duruyordu. Ama şimdi bakıyorum ki Gümüşhane’de polisin gıyabında güzel konuşmalar oluyor. Uzak durmama, muhabbetle bakma, siyasallaşmaması, hizmetlere sadece görev olarak adaletle yaklaşılması, halkın içinde olan görüntüler, fotoğraflardır. Artık kamuoyu polisini seviyor, onlarla beraber.” dedi. Marifetin iltifata tabi olduğunu söyleyen Başkan Pir, çalışan insanlara da iltifat edilmesi gerektiğini sözlerine ekledi.

İl Emniyet Müdürü Hüseyin Ümit Yüksel de Kent Konseyi’nin almış olduğu bu kararın kendileri için çok önemli olduğunu kaydetti. Şehrin huzuru için en iyisini yapma gayreti içerisinde olduklarını vurgulayan Yüksel, “Görevimiz, teşekkür veya takdir için yapılan bir görev değildir. Arkadaşlarımızla şehrin huzur ve sükûnu için ne yapılması gerekiyorsa onun en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz.” ifadelerini kullandı. Eleştiriye de açık olduklarının altını çizen Müdür Yüksel, amaçlarının, en iyisini yapmak olduğunu söyledi.

 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER