ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL31°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Temmuz 2013 Salı 16:37

Gülsar: "Hedefimiz kaliteli insan yetiştirmek"

Gülsar: "Hedefimiz kaliteli insan yetiştirmek"


SBS'de Türkiye 6.'sı ve Bursa ikincisi olan Özel Bursa Sınav Koleji öğrencisi Kerem Yılmaz, Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Atilla Gülsar’ı ziyaret etti. Ziyarete dedesi ve babaannesiyle gelen Yılmaz’a öğretmenleri de eşlik etti.

    Eğitimde amacın öğrencilerde olumlu yönde davranış değişikliği kazandırmak olduğunu belirten Atilla Gülsar, “Bu günün gençleri ileride ülkemizi yönetecek ve geleceğimize yön verecek. Ülkemizin iyi yetişmiş gençlere ihtiyacı var. Bu nedenle biz eğitimcilere önemli görev ve sorumluluk düşüyor. B.u manada bizlerde kaliteli insan yetiştirmek istiyoruz.” dedi.

    Kerem Yılmaz’ı başarılarından dolayı kutlayan Gülsar, “Son yıllarda yukarı doğru hızlı bir ivme kazanan Bursa eğitiminde başarı çıtası yükseldi. Başarılı öğrencimizin yetişmesinde emeği geçen öğretmenlerini ve ailesini tebrik ediyoruz.” şeklinde konuştu. Okumanın ve yazmanın başarıyı artırdığını vurgulayan Atilla Gülsar, SBS sürecinde yaşadıklarını yazması için başarılı öğrenci Kerem Yılmaz’a kalem hediye etti.

    Başarısını planlı ve programlı çalışmaya borçlu olduğunu belirten Kerem Yılmaz, kendisine destek olan öğretmenlerine ve ailesine teşekkür etti. Başarılı öğrenci Kerem Yılmaz tercihinin Galatasaray Lisesi ve Robert Koleji olduğunu söyledi. KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER