ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 12 Ocak 2014 Pazar 15:31

GTO’da 12 bin üye tek tuşun ucunda

GTOda 12 bin üye tek tuşun ucunda


Gaziantep Ticaret Odası (GTO), üye iletişim bilgilerine ait veri tabanını güncelleyerek üyelerinin yaklaşık yüzde 90’ını tek tuşla ulaşabilir hale getirdi.

    GTO, 14 bin faal üyesine ulaşabilmek için başlattığı Gaziantep Ticaret Envanteri projesi kapsamında 12 bin üyesinin iletişim bilgilerini güncelledi. Böylece oda üyelerinin yaklaşık yüzde 90’ına sağlıklı bir şekilde ulaşabilecek hale geldi.

    Üye memnuniyetini maksimum düzeye çıkarmak istediklerini dile getiren GTO Başkanı Eyüp Bartık, kaliteli hizmet verebilmek konusunda üyelere sağlıklı bir şekilde ulaşamadıklarını ifade etti. Bartık, “İpekyolu Kalkınma Ajansı destekli Gaziantep Ticaret Envanteri Projesi’ni hayata geçirerek üyelerimizin bilgi güncellemelerini yaptık. 31 Aralık günü 12 bin üyemize hem SMS hem de e-mail yolu ile yeni yıl kutlama mesajlarımızı ilettik. Tüm bilgilendirme ve duyurularımızı üyelerimize anında ulaştırabiliyoruz. Bundan sonra yapacağımız iş, enerjimizi üyelerimizle paylaşarak birlikte odamızı geleceğe taşımak.” dedi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER