ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Hafif Yağmur
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 12 Haziran 2013 Çarşamba 12:33

GTO Başkanı: "Gaziantep için en iyisini yapacağız"

GTO Başkanı: "Gaziantep için en iyisini yapacağız"


Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Eyüp Bartık, birlik ve beraberlik duygusu ile hareket edip Gaziantep’in daha gelişmesi ve büyümesi için tüm kurum ve kuruluşlarla birlikte hareket edeceklerini ifade etti.

GTO Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık ve Meclis Başkanı Ali Yener ile birlikte Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Rıdvan Köksüzer, Yönetim Kurulu üyeleri Ali Değer, Uğur Acıoğlu, Ali Bayram Sarıca, Mehmet Işık ve Salih Eruslu, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıoğlu’nu ziyaret etti.

Birlik, beraberlik ve ortak akıla vurgu yapan GTO Başkanı Eyüp Bartık, “Gaziantep’in daha gelişmesi ve büyümesi için Gaziantep’teki tüm kurum ve kuruluşlarla birlikte hareket etmeyi hedefliyoruz. Elbirliği ve ortak akılla bambaşka bir Gaziantep oluşturmak amacındayız. Kentimizin daha gelişmesi ve büyümesi için kurumlarla birlikte yapılacak işbirliği büyük önem taşımaktadır. Birlik beraberlik içinde, fikirleri istişare ederek önümüzdeki dönemde Gaziantep için en iyisini yapmaya çalışacağız. Bundan sonra da birlikte hareket ederek, daha güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum.” dedi.

GTO ve meclisinde belediye başkanlığı döneminden önce görev yaptığını söyleyen Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıoğlu ise GTO Yönetim Kurulu’nun ziyaretinden son derece memnuniyet duyduğunu dile getirdi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER