ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL36°C
Sıcak
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 18 Haziran 2013 Salı 13:41

Gözü yaşlı anne, oğlunu arıyor


Uşak’ta 57 yaşındaki Elif Gündüz, 15 Haziran 2013 Cumartesi günü sabah saatlerinde evinden çıkıp giden ve kendisinden bir daha haber alınamayan 28 yaşındaki oğlu İbrahim Akbulut’u her yerde arıyor.

Kaybolan oğlunun psikolojik sorunları olduğunu söyleyen anne Elif Gündüz, "Oğlum ile aramızda sorun yoktu ama oğlum psikolojik tedavi görüyordu. Cummatesi günü evden çıktı bir daha kendisini görmedik. Cumartesi günü Ulu Camii yanındaki parkta yanında 2 kişi ile görenler olmuş. İbrahim’in kaybolduğu gün üzerinde 545 lira para vardı. Hiçbir sorunumuz yoktu. İntihar edeceğim ya da gideceğim gibi bir söz hiç söylemedi. Oğlumun hayatından endişe ediyorum. Oğlumu görenlerin en yakın emniyet birimine bilgi vermesini istiyorum." dedi. "Oğlum seni çok özledim" diyerek oğluna seslenen anne Elif Gündüz, "Oğlum ne olur eve dön" diyerek oğluna çağrıda bulundu.

Üvey baba Hüseyin Yıldız ise "İbrahimin biran önce bulunmasını istiyorum. Psikolojik sorunları vardı. Cumartesi günü sabah saat 07.30 ile 08.00 arasında evden ayrıldı. O gece saat 02.00’de karakola müracaatta bulunduk ama hala bulunamadı. Neredeyse sağ salim annesinin yanına dönsün." dedi.

 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER