ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Eylül 2014 Pazartesi 11:15

Gözlerini kaybetmesine değil, eşinin kaybolmasına ağlıyor

Gözlerini kaybetmesine değil, eşinin kaybolmasına ağlıyor

Hatay’ın Arsuz ilçesinde yaşayan Hakan Ekenel, 2 yıl önce geçirdiği trafik kazası sonrası gözlerini kaybetti.


Hatay’ın Arsuz ilçesinde yaşayan Hakan Ekenel, 2 yıl önce geçirdiği trafik kazası sonrası gözlerini kaybetti. Doktorların görebileceğini söylediği Ekenel, tedavisine devam ettiği bugünlerde eşinin ortadan kaybolmasıyla ikince kere yıkıldı. Ekenel, iki çocuğu ile eşinin eve dönmesini bekliyor.

Hakan Ekenel, 6 Aralık 2012 tarihinde motosiklet üzerindeyken özel bir otomobil ile çarpışması sonucu başını aracın ön camına çarptı ve camlar Ekenel’in gözlerine sıçradı. Her iki gözünden cam parçası çıkartılan ve Adana Balcalı Hastanesi'nde geçirdiği ameliyatlar sonrası gözünü kaybeden Hakan Ekenel, bir yandan gözünün tedavisi için uğraşırken, diğer yandan ise ailesine bakıyor. Eşi Nazlı, oğulları Yusuf(4) ve Ali Can(7) ile mutlu bir aile olduklarını anlatan Ekenel, eşinin kazadan sonra psikolojisinin bozulduğunu anlattı. Eşini çok sevdiğini ifade eden Ekenel, eşinin 2 gün önce dinlenmek için ailesinin yanına gitmek için evden çıktığını baba evine gittikten bir süre sonra ortadan kaybolduğunu belirtti. Ekenel, "Ben eşimi çok seviyorum. Talihsiz bir kaza sonrası hayatımız çok değişti. Doktorlar tedavi ile gözümün görebileceğini söylüyorlar. Hiç bir şekilde aileler ve eşim arasında bir sorunumuz yok. Ancak eşim babasın evine gittikten bir süre sonra evden ayrılmış, kimliği ve tüm eşyaları bizde. Eşimin nereye, kimin yanına, nasıl gittiğini bilmiyoruz. Ben eşimi çok seviyorum. Çocuklarım da annelerini istiyorlar. Çok perişanız. Eşimin bir an önce bulunup evine dönmesini istiyoruz." dedi.

Hakan Ekenel’in babası Necat Ekenel de "Oğlum ve torunlarım evde perişan. Gelinimin bulunmasını ve evine dönmesini bekliyoruz." diye konuştu.

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER