ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 15 Nisan 2014 Salı 15:07

Gözler Gül ve Erdoğan'a çevrildi!

Gözler Gül ve Erdoğana çevrildi!

Cumhurbaşkanlığı Basın Başdanışmanı Sever, Cumhurbaşkanı Gül ile Başbakan Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı seçimlerine yönelik konuştu.


Cumhurbaşkanlığı Basın Başdanışmanı Ahmet Sever, yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın cumhurbaşkanlığı seçimi süreciyle ilgili konuştukları ve uzlaşıya vardıkları yönündeki haberlerle ilgili sorusunu yanıtladı.

Ahmet Sever, "Sayın Cumhurbaşkanı ile Sayın Başbakan arasında cumhurbaşkanlığı seçim süreci ve sonrasıyla ilgili konular şu ana kadar kesinlikle görüşülmemiştir. Yakın bir süreçte bu konuların ele alınacağı bir görüşme gerçekleşecektir. Dolayısıyla basında bu konuyla ilgili yer alan haber ve senaryolar gerçeği yansıtmamaktadır" dedi.

"Sayın Cumhurbaşkanı ile Sayın Başbakan arasında cumhurbaşkanlığı seçim süreci ve sonrasıyla ilgili konular şu ana kadar kesinlikle görüşülmemiştir. Yakın bir süreçte bu konuların ele alınacağı bir görüşme gerçekleşecektir" diyen Sever, basında bu konuyla ilgili yer alan haber ve senaryoların gerçeği yansıtmadığını bildirdi.
 

KAYNAK:
AA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER