ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Mayıs 2013 Çarşamba 18:31

Gönüller Bir Olsun

Gönüller Bir Olsun


Bolu İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Siirtli öğrencilerle yürütülen ‘Gönüller Bir Olsun’ projesi kapsamında 44 öğrenci Bolu'ya geldi. Öğrenciler Vali İbrahim Özçimen'i ziyaret etti.

    Vali İbrahim Özçimen, Bolu Emniyet Müdürlüğü’nün yürüttüğü ‘Gönüller Bir Olsun’ projesi kapsamında Siirt’ten Bolu'ya gelen 39 ortaöğretim ve 5 üniversite öğrencisini ağırladı. İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar’ın da hazır bulunduğu ziyarette, Vali Özçimen öğrencilerle yakından ilgilendi.

    Öğrencileri valilik girişinde karşılayan ve hatıra fotoğrafı çektiren Vali Özçimen, sonra öğrencilerle birlikte Abant Toplantı Salonu’na çıktı.

    'Gönüller Bir Olsun' projesi hakkında bilgiler veren Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar, “Sizleri ilimizde görmekten çok memnun olduk. Her zaman sizleri ilimizde görmek isteriz. Memleketimizin doğusu-batısı yok. Her tarafı ayrı bir güzel. İnşallah buradaki gezinizi iyi hatıralarla anarsınız ve memleketinizde de iyi anlatırsınız.” dedi.

    Öğrencileri Bolu’da görmekten dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Vali Özçimen ise yaptığı Japonya gezisinde Adıyaman, Muş, Diyarbakır ve Siirt’ten insanlarla karşılaştığını ve çok mutlu olduğunu dile getirdi.

    Ziyaretin sonunda Siirtli öğrenciler Vali Özçimen’e, Siirt Fıstığı hediye ederken, Vali Özçimen de ziyaretine gelen her öğrenciye çeşitli hediyeleri kendi elleriyle takdim etti.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER