ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Kasım 2013 Salı 15:29

'Golf vuruşu' Boğaziçi Köprüsü'nü kapattı


Ünlü golfçü Tiger Woods’un katıldığı "Avrupa’dan Asya’ya Golf Vuruşu" etkinliği kapsamında Boğaziçi Köprüsü araç trafiğine kapatıldı. Metrobüsler ise seferlerine devam etti. Vatandaşlardan bazıları etkinlikten habersizken, bazıları da ülke tanıtımı için önemli olduğunu söyledi.

"Avrupa’dan Asya’ya Golf Vuruşu" Boğaziçi Köprüsü’nde yapıldı. Etkinliğin konuğu ise ünlü golfçü Tiger Woods’tu. Etkinlik nedeniyle D-100 Karayolu saat 14.00’da araç trafiğine kapatıldı. Polis köprüye giriş noktalarında da önlem aldı. Zincirlikuyu’da araçlar Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne yönlendirildi.

Yaklaşık 40 dakika süren etkinlik nedeniyle metrobüs seferlerinde aksama olmadı ancak seferler uzun aralıklarla yapıldı. Zincirlikuyu metrobüs durağına gelen vatandaşların çoğu etkinlikten haberi yoktu. Etkinlik öncesi D-100 Karayolu’nun boş olduğu gözlendi. Sürücülerin uyarıları dikkate aldığı ve belirtilen saatlerde trafiğe çıkmadığı görüldü.

Bazı vatandaşlar etkinliğin gereksiz olduğunu, trafiği olumsuz etkilediğini söyledi, bazıları ise ülke tanıtımı açısından önemli olduğuna dikkat çekti.

 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER