ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Kasım 2013 Pazartesi 14:03

Gölcük'te evde bırakılan 2 aylık bebeğin ölümü


Sınıf öğretmeni annesinin Kurban Bayramı tatilinde evde yalnız bırakması sonucu hayatını kaybeden 2 aylık bebeğin cenazesinin yakınları tarafından hastane morgundan alınması için tanınan 15 günlük süre doluyor.
Gölcük Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İlçe Müdürlüğünden alınan bilgiye göre, birinci derece yakınının sahiplenmemesi durumda bebeğin cenazesi, Gölcük Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğüne teslim edilecek.
Yarın sabah saatlerinde hastane morgundan alınacak bebeğin cenazesi, Tevfik Bıyık Camisi'nde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazı sonrasında Gölcük 17 Ağustos Mezarlığına defnedilecek.
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığınca takip edilen ve sahiplenilen bebeğin cenazesine Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı ve ilçe protokolü de katılacak.
Cezaevinde tutuklu bulunan anne Seçil Müge D'nin (34) talep etmesi halinde cenaze törenine katılabileceği, bebeğe Gölcük Kaymakamlığı ile Aile ve Sosyal Politikalar İlçe Müdürlüğünce nüfus cüzdanı çıkarılacağı öğrenildi.
Gölcük ilçesinde 9 günlük Kurban Bayramı tatili için memleketine giden annesi tarafından evde yalnız bırakılan 2 aylık bebek açlık ve susuzluktan ölmüştü.
 

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER