ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Kuvvetli Sağanak
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 31 Mayıs 2013 Cuma 12:28

GİŞHAD, üyeleri ile bir araya geldi


Giresun İş hayatı Dayanışma Derneği (GİŞHAD), inşaat sektöründe üretim yapan üyeleri ile bir araya geldi.

Toplantıda GİŞHAD Genel Sekreteri Ferhat Yılmaz, Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu'nun (TUSKON) 18-19 Haziran 2013 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştireceği Türkiye Dünya Ticaret Köprüsü 2013 programı ve 27-30 Eylül 2013 tarihlerinde Gana’da gerçekleşecek olan İnşaat Fuarı hakkında bilgilendirmede bulundu.

Türkiye - Dünya Ticaret Köprüsü 2013 organizasyonu hakkında bilgi veren Yılmaz, programın yeni pazarlara açılmada büyük bir kolaylık sağlayacağını belirtti. 140 ülkeden bin 500 ithalatçının programa katılacağını ifade eden Yılmaz, “2011 yılı itibariyle sektörel olarak düzenlenen Ticaret Köprüsü programı bu yıl 19-20 Haziran tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek. İnşaat, yapı malzemeleri, mobilya ve iş makineleri sektörlerine yönelik düzenlenen Türkiye - Dünya Ticaret Köprüsü 2013 programında 101 stant kurularak 30 bin ikili iş görüşmesi yapılacak.” dedi.

Geçen yıl Tuskon Evrensel Fuar A.Ş. olarak Gana'nın sektördeki en prestijli ve profosyonel fuarı olan 10. Akra Uluslararası Yapı, İnşaat Malzemeleri, Emlak ve Mobilya Fuarına başarılı bir Milli Katılım organizasyonu gerçekleştirildiğini dile getiren Yılmaz, "Geçen sene fuara Türkiye'nin yanı sıra Çin, Almanya, Güney Afrika, Nijerya katılım gerçekleştirmiş ve Toplamda 123 firma katılmıştır." şeklinde konuştu.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER