ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Haziran 2013 Cuma 12:01

"Gezi Parkı’ndaki gençler çıkmak istiyor ama…"

"Gezi Parkındaki gençler çıkmak istiyor ama…"

Gençlerle yaptığı görüşmelerden, gençlerin çekilmek istediğini anladığını söyleyen Hasan Kaçan önemli de bir iddiadan bahsetti.


Gezi Parkı'nda yaşanan olayların ardından, Başbakan Erdoğan'dan görüşme talep ederek, konuyla ilgili görüşlerini ve şahsi arzularını Erdoğan'a ileten Karikatürist-Oyuncu Hasan Kaçan, Samanyolu Haber'e konuştu.

Erdoğan'la yaptığı görüşmeye ilişkin ayrıntıları aktaran Kaçan, gençlerin isteklerini ve dileklerini Başbakan'a ilettiğini, gençlerin ve hükümetin tavrının nasıl olması gerektiğiyle ilgili şahsi arzularını Erdoğan'a açıkladığını belirtti.

Erdoğan'ın konuyla ilgili rahat olduğunu, gergin olmadığınıve yumuşak bir üslup kullandığını söyleyen Kaçan, Gezi'deki protestolara katılan gençlerle de konuştuklarında bu gençlerin aslında başlarının okşanmasını istediğini, 'biz de buradayız, biz burada varız' demek istediklerini ifade etti.

Gençlerle yaptığı görüşmelerden, gençlerin çekilmek istediğini anladığını söyleyen Kaçan önemli de bir iddiadan bahsetti. Kaçan iddiasını şöyle dile getirdi: "Oğlumun arkadaşı var adı Efe, onunla konuşurken 'Abi çıkmak istiyoruz ama bazı tanımadığımız adamlar var, mevzi terk edilmez diye bu gençlerin gitmesine engel olan gruplar var. Bu grupların bazıları yine parkın içinde molotof hazırlayan gruplar.. İnşallah yavrularımız kendilerine zarar gelmeden evlerine dönerler."

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER