ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL14°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Temmuz 2013 Cumartesi 10:36

GESİAD İş Kadınları Platformu iftarda buluştu


 Kayseri Genç Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (GESİAD), 100’e yakın girişimci iş kadınlarından oluşan İş Kadınları Platformu, üyeleriyle iftar programında bir araya geldi.

Boydak Holding’de buluşan kadın girişimcilere Kayseri Valisi Orhan Düzgün’ün eşi Gül Düzgün, İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın’ın eşi Müyesser Aydın da katıldı. İş Kadınları Platformu Yönetim Kurulu Başkanı Elif Bozdağ, yaptığı konuşmada, “Kurulduğumuz günden bu yana 6 aylık bir süreyi geride bırakmış bulunmaktayız. Bu zaman zarfında gerçekleştirdiğimiz organizasyonların yanı sıra üye sayımızda da ciddi bir artış sağladık. Sanayi, ticaret ve hizmet adı altında üç ana başlık ile sınıflandırdığımız üyelerimize hizmet için her geçen gün daha azimli çalışmaya devam edeceğiz. Yakında faaliyete geçecek eğitim faaliyetlerimiz için altyapı çalışmalarımız devam ediyor. Yaptığımız ve yapacağımız bütün organizasyonların daha nitelikli ve çok daha fazla istifade sağlaması adına GESİAD gibi Türkiye’deki diğer saygın dernek iş kadınlarıyla iletişim halinde olmaya devam edeceğiz.’’ dedi.

“Üyelerinden hizmet bekleyen değil, onlara hizmet etmek için varız” diyen Bozdağ, konuşmasını şöyle tamamladı: “Bizler inanıyoruz ki birlikte gerçekleştireceğimiz özverili çalışmalar siz iş kadınlarımızın toplum içinde daha etkin ve daha çok söz sahibi olmasına imkân sağlamış olacaktır. Bu anlamda davetimize incelik göstererek icabet eden protokol ve değerli üyelerimize yönetim kurulumuz adına teşekkürlerimi iletiyorum.”

Vali eşi Gül Düzgün ise davet için teşekkür ederek, “Bu ortamda bulunmak bu kadar başarılı bir grupla bir arada olmak beni çok mutlu etti. Girişimci kadınların bizlere vizyon kazandıracağını düşünüyorum, aklımızda hep Kayserili iş kadınlarının da başarıları yer etmiş olacaktır, başarılarınızın devamını diliyorum.” dedi.

Emniyet Müdürü eşi Müyesser Aydın da davet için teşekkür ederek, Kayseri’nin iş dünyasındaki başarısında iş kadınlarının da payı olduğunu öğrenince çok mutlu olduğunu dile getirdi. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER