ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 10 Haziran 2013 Pazartesi 14:15

Gençlik Kampı’na başvurular başladı


Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin, tatil yapma imkânı bulamayan 10–15 yaş arası öğrenciler için Lara Birlik alanında ücretsiz gerçekleştirdiği Gençlik Kampı’na başvurular 10-30 Haziran tarihleri arasında yapılacak.

Bu yıl beşincisi düzenlenen ve geçen yıl 800 öğrencinin katıldığı Gençlik Kampı’na yine yoğun ilgi bekleniyor. Beşer günlük periyotlar halinde gerçekleşen kampta çadırlarda kalan öğrenciler, eğitmenler eşliğinde doğa ve denizle baş başa bir tatil yapıyor.

Kamp sürecinde öğrenciler, yeni arkadaşlar edinerek, problem çözebilmeyi, uyumlu şekilde hareket edebilme becerisini ve takım oyunları ile de eğlenerek öğrenme fırsatını yakalıyor. Öğrenciler her gün yüzme, drama, halk oyunları, el sanatları, takım oyunları, domino, satranç, voleybol, futbol ve kitap okuma gibi aktivitelerle dolu dolu zaman geçiriyor.

24 Haziran’da başlayacak kampta her hafta 100 öğrenci kalacak. 24 Ağustos’ta sona erecek kamp için başvurular 10- 30 Haziran tarihleri arasında ASMEK merkezleri, Atatürk Çocuk Kültür Merkezleri ve Yenimahalle Kültür Merkezi’ne yapılabilecek.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER