ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL31°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Ocak 2013 Çarşamba 21:05

“Genç Müsiad Güzel İşlere İmza Atıyor”

“Genç Müsiad Güzel İşlere İmza Atıyor”


MÜSİAD Elazığ Şubesinin 17. Olağan Genel Kurulu sonrası Genç MÜSİAD başkanlığına seçilen Yunus Evliyaoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu’na bir nezaket ziyaretinde bulundu.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette bir süre Genç MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Yunus Evliyaoğlu ve beraberindeki heyet ile sohbet eden Başkan Selmanoğlu, yapılan çalışmalar ve yapılması planlanan projeler hakkında da Evliyaoğlu’ndan bilgi aldı. Ziyarette bir açıklama yapan Evliyaoğlu, Başkan Selmanoğlu’nun “Gençlere örnek bir kişi olduğunu kendisinin tecrübeleriyle ve yol göstermesiyle gençlik adına ilimizde güzel işler yapacağız” dedi.

Konuyla ilgili bir değerlendirme yapan ve bayrak yarışında göreve yeni başlayan Genç MÜSİAD Elazığ Şubesi yönetimini tebrik eden ve çalışmalarında başarılar dileyen Başkan Selmanoğlu, “Genç MÜSİAD’ın Elazığ’ın aktif olan sivil toplum kuruluşlarından biri olduğunu ve güzel çalışmalara imza attığını ifade edip, eğitim camiasında uzun süre görev yapması nedeniyle gençleri yakından tanıdığını ve birlikte çalışma imkânı bulduğunu söyledi. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER