ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Sisli
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Haziran 2013 Cuma 10:07

Genç Liderler Eğitim Projesi sona erdi

Genç Liderler Eğitim Projesi sona erdi


Samsun merkeze bağlı İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen ve Çalık YEDAŞ'ın sosyal sorumluluk kapsamında desteklediği Genç Liderler Eğitim Projesi'ne katılanlara sertifika verildi.

Samsun Büyük Otel'de 10-14 Haziran tarihleri arasında konaklamalı olarak yapılan proje sona erdi. Projenin sona ermesiyle sertifika almaya hak kazanan öğrenciler için aynı otelde tören düzenlendi. Törende, 48 öğrenci 4 grup halinde 4 gün boyunca uzman eğitmenler tarafından aldıkları kişisel gelişim, motivasyon artırma, takım çalışması ve liderlik becerilerini gelen davetlilere sergiledi. Sunumun ardından konuşmalara geçildi. İlkadım Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, kendi hayatından örnekler vererek, gençlere ve tüm öğrencilere sevdikleri meslek dallarına yönelerek kariyer yapmaları tavsiyesinde bulundu.

Törene İlkadım Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Canik Belediye Başkanı Osman Genç, İlçe Milli Eğitim Müdürü Davut Numanoğlu, Çalık YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu, çok sayıda öğretmen ve öğrenci katıldı.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER