ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 15 Nisan 2013 Pazartesi 14:13

Genç kızın tedavisine başlandı

Genç kızın tedavisine başlandı


Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’ın yardım parasını almayan lenf kanseri tedavisi gören üniversite öğrencisi Dilek Özçelik'in tedavisine başlandı.

        Bakan Erdoğan Bayraktar’ın Edirne ziyaretinde yaşanan olayın ardından Edirne Valisi Hasan Duruer, dün akşam saatlerinde genç kıza ulaştı. Telefonla yapılan görüşmenin ardından makama davet edilen Dilek Özçelik sabah saatlerinde Edirne Valiliği’ne gelerek Vali Duruer’le görüştü.

        Yapılan görüşme sonunda yaşadığı sıkıntıları anlatan Dilek Özçelik’e Vali Duruer, gereken her türlü yardımın yapılacağı sözünü verdi. Ziyaretin ardından Dilek Özçelik, tedavi olmak üzere Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Hematoloji Servisi'ne geldi. Hasta kabul ünitesinde işlemleri bir görevli refakatinde yapılan Özçelik, hastane girişinde yaptığı açıklamada, tedavisinin sağlıklı bir şekilde yürümesi için ilaçların temin edilmesi gerektiğini anlatarak, aksi halde bir sonuç alamayacağını söyledi.

        Dünkü yaşanan hadise nedeniyle yanlış anlaşılmasını istemediğini kaydeden genç kız, Başbakan’dan kendi durumunda olan insanlara yardım etmesini istedi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER