ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Çok Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Nisan 2013 Cumartesi 18:20

Genç işadamlarından Coşkun’a ziyaret


Ağrı Genç İşadamları Derneği (AGİAD) Başkanı Mevlüt Bayındır ve beraberinde yönetim kurulu üyeleri, İl Emniyet Müdürü Bayram Coşkun’u makamında ziyaret etti.

Ağrı Genç İşadamları Derneği Başkanı Bayındır, Emniyet Müdürlüğü'nün yaptığı çalışmaları Ağrılı vatandaşlar olarak yakından takip ettiklerini söyledi. Yapılan çalışmaların takdire şayan olduğunu ifade eden Bayındır, "Özellikle sosyal alanda uygulanan projelerin Ağrı halkı tarafından benimsenmesi ve ilgi görmüş olması projelerin başarılı olduğunun göstergesidir.” dedi. Yapılan bu çalışmalardan dolayı İl Emniyet Müdürü Bayram Coşkun’a teşekkür eden Bayındır, yapılan çalışmalara destek olabilmek adına her zaman hazır olduklarını belirtti.

Toplumun güvenli, huzurlu bir ortamda yaşamlarına devam etmeleri için tüm teşkilat olarak çalıştıklarını belirten Ağrı İl Emniyet Müdürü Coşkun, "Halkın verdiği desteklerden dolayı mutluyuz, desteklerinden dolayı Ağrılı vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz." şeklinde konuştu. Coşkun, topyekün kalkınmayı sağlamak adına genci ile, kadını ile, çocuğu ile, toplumun her kesimine ulaşılması gerektiğini belirtti.

Ziyaretten sonra açıklama yapan AGİAD Başkanı Bayındır; "Emniyet Müdürümüz başta olmak üzere Ağrı Emniyet Müdürlüğü'ndeki görevlilere göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı teşekkür ediyor ve tüm polis teşkilatımızın Polis Haftası'nı kutluyorum.” dedi. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER