ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL14°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Nisan 2013 Perşembe 16:17

Genç: "Ekip ruhu çok önemli"

Genç: "Ekip ruhu çok önemli"


Canik Belediye Başkanı Osman Genç, belediyede görev yapan Fen İşleri Müdürlüğü çalışanları ile birlikte Samsun'un en büyük meydanı olan Adnan Menderes Demokrasi Meydanı ve yeni hizmet binasını gezdi.

    Eserleri Samsun'a birlikte kazandırdıklarına dikkat çeken Başkan Genç, "Başarı ekip işidir. Birlikte başarmanın mutluluğunu ve onurunu yaşıyoruz. Çünkü yaptığımız her eser tarihe birer kayıttır, birer mühürdür." dedi.

    Günlük hesaplar yapmadıklarını, insanlığın hizmetine kalıcı hizmetler bıraktıklarını belirten Başkan Genç, "Bu meydan, bu belediye binası, kültür merkezi, spor merkezi, üniversitemiz hepsi bu şehrin birer değeridir. Onlarca yıl şehrimizin insanlarına hizmet edecektir. Bizler insanlarımız hayatlarını kolaylaştırmak, onlara daha iyi yaşam olanakları oluşturmak ve şehrin standartını yükseltmek için çalışıyoruz. Halkımız bizi hizmet etmemiz için görevlendirdi. Bu sorumluluğu her zaman omuzlarımızda hissediyoruz." diye konuştu.

    Osman Genç, Adnan Menderes Demokrasi Meydanı'nın Samsun'un büyük bir ihtiyacını karşılayacağını kaydetti. Başkan Genç, yeni hizmet binasının teknolojik alt yapısıyla örnek olduğunu ifade etti. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER