ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL27°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 15 Ekim 2013 Salı 16:31

Gecikselerdi valizleri patlatılacaktı


Samsun'un İlkadım ilçesinde yol kenarına bırakılan valiz, fünye ile patlatılacağı sırada sahipleri ortaya çıktı
Kale Mahallesi Fuar Caddesi üzerinde valiz gören vatandaşlar, şüphelenerek durumu polise bildirdi. Belirtilen yere giden polis, valizin bulunduğu caddeyi yaya ve araç trafiğine kapatıp çevrede önlem aldıktan sonra bomba imha uzmanını çağırdı.
Bomba imha uzmanı çantaya müdahale edeceği sırada, havaalanına yolcu taşıyan bir servis otobüsünün sürücüsü olay yerindeki polislere, valizin kendileri gibi yolcu taşıyan bir servis otobüsünden yanlışlıkla bırakıldığını ve valizin sahibinin geleceğini söyledi.
Bunun üzerine ekipler, olay yerindeki mobese kayıtlarının incelenmesinin ardından valizin söz konusu otobüsten bırakıldığını belirledi.
Valizin sahipleri Veli ve Yeşim Özçelik, olay yerine gelerek valizin kendilerine ait olduğunu söyledi. İçinde bilgisayar ve özel eşyaların bulunduğu valiz bu kişilere teslim edildi.
Yeşim Özçelik, uçakla geldikleri Samsun Havaalanından servise bindiklerini belirterek, "Başka bir yolcunun valizi indirilirken, yanlışlıkla bizim valiz de indirilmiş. Biz indiğimizde valizimizi bulamadık. Şirketin merkezini aradım. Bize döneceklerini söylediler. Daha sonra haber geldi. Biz de geldik" dedi.
 

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER