ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL31°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Kasım 2012 Pazartesi 18:31

Gaziler Vali Özçimen'in konuğu oldu

Gaziler Vali Özçimenin konuğu oldu


Vatani görevleri esnasında yaralanan güneydoğu gazileri, Bolu Valisi İbrahim Özçimen’i ziyaret etti. En kutsal görevlerden biri olan vatan görevini yerine getirirken yaralanan gazilere Vali Özçimen elleriyle hurma ikram etti.

Gazilere ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Vali İbrahim Özçimen, bir isteklerinin olup olmadığını sordu. Vali Özçimen, “Bu ülkenin bağımsızlığı, vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğü, şanlı bayrağımızın özgürce dalgalanabilmesi için bir çok insanımız, vatandaşımız, askerimiz ve polisimiz bu uğurda canını verdi. Ya da belirli organlarını kaybederek gazilik ünvanını aldı. Bizler de aziz vatan toprakları için canını hiçe sayan kahramanlarımızın her zaman yanlarındayız. Millet olarak fedakârlıkların en büyüğünü yapan şehitlerimizi ve gazilerimizi daima minnetle yâd ediyoruz. Devletimiz şehitlerimizin ailelerine sahip çıktığı gibi gazilerimize de sahip çıkmaktadır.” dedi.

Gazileri kapıya kadar gelerek uğurlayan Vali Özçimen, “Eşlerinize, çocuklarınıza anne ve babalarınıza çok selam söyleyin.” dedi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER