ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL21°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Ocak 2014 Çarşamba 13:15

Gaziantep taekvandoda 3 madalya aldı


Türkiye Taekwondo Türkiye Şampiyonası'nda birinci ve üçüncü olan Gaziantepli taekwondocular, Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran'ı ziyaret etti.

55 kiloda Türkiye birincisi Oğuz Nihat Kaya, 49 kiloda Zehra Döşüçukur, 44 kiloda Türkiye üçüncüsü Elif Döşüçukur, Şiran'a yeni görev yerinin de hayırlı olmasını diledi. Şiran, "Burada ben antrenörlerden istirham ediyorum. Çocuklarımızı malzeme ve bazı iaşe konularında asla ve asla merakta bıraktırmayın. Eğer bir çocuk benim üzerimde giyecek sportif kıyafetim yok veya ayağımda ayakkabım yok diye bu adamları, bu kişileri antrenmandan alıyorsanız bu yanlış bir felsefe, bunları önce malzeme olarak doyurun. Siz verin ki, onlardan isteye bilesiniz. Hem iaşe hem sportif malzeme konusunda sporcularımızın arkasındayız. Her zaman elimizden geldiği kadar sporcularımıza destek vermeye hazırız" dedi.

Taekwondo İl Spor Temsilcisi Veysel Döşüçukur şunları söyledi: "Müdürümüz bize güzel bir karşılamada bulundu. Yaptığımız görüşmede müdürümüz bize önerilerinde bulundu. Yeni il müdürümüz olduğu için bizde ona antrenör ve sporcularımız ile müdürümüz Şiran'a en güzel hediyeyi verdik diye düşünüyorum. Umuyorum İsveç'te yapılacak olan müsabakada da aynı başarıyı gösteririz."

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER