ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL20°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Aralık 2013 Pazartesi 15:01

GAMEK, öğrencilerini sinemayla buluşturdu


Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları (GAMEK), kursiyerlerini “Sinema Günleri’’ adı altında sosyal aktivitelerle buluşturuyor.

Nakıbali Sineması'nda düzenlenen Sinema Günü'ne, Cumhuriyet Gençlik ve Kültür Merkezi, Şehit Üstteğmen Hakan Öcan Gençlik ve Kültür Merkezi, Perilikaya, Bekirbey, Kurbanbaba, Hacıbaba ve Gazikent El Beceri Kursları'nda eğitim gören kursiyerler katıldı. Ders ortamından uzak bir gün geçiren GAMEK öğrencileri, Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Rasim Öztekin’in başrollerini paylaştığı 'Düğün Dernek' komedi filmine yoğun ilgi gösterdi.

GAMEK Genel Koordinatörü Ramazan Dündar, GAMEK'in öğrencilerin sosyal yaşamlarına katkı sunmak adına birçok faaliyet düzenlediklerini dile getirdi. Dündar, "Öğrenmenin yalnızca dersliklerde olmayacağına inanan yönetimimizle birlikte öğrencilerimizi hayatın her alanına hazırlamak için gezi, konferans, sergi, film gösterimi gibi pek çok alanda faaliyetler düzenliyoruz. Öğrencilerimizin sosyal yaşamlarına katkıda bulunmak için düzenlenen programlarda onların güncel yaşamı takip eden, çevrelerine duyarlı bireyler olmaları için çaba gösteriyoruz. Bu amaçla düzenlenen etkinliklerle öğrencilerin yaşama daha iyi adapte olmaları hedefleniyor" diye konuştu.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER